Oferta

Nasze przedszkole czynne jest codziennie w godzinach od 8.00 do 17.00 Można uczęszczać do nas w czterech systemach godzinowych:

- od 9.00 do 15.00 w cenie 450 zł
- od 8.00 do 15.00 w cenie 500zł
- od 8.00 do 16.00 w cenie 550 zł
- od 8.00 do 17.00 w cenie 600 zł.

W ramach czesnego oferujemy ciekawe i różnorodne zajęcia dodatkowe. W tym arteterapię, bajkoterapię, biblioterapię, rytmikę metodą Suzuki. Można korzystać również z muzykoterapii indywidualnej z zastosowaniem metody akustyczno- wibracyjnej, szeroko stosowanej w pedagogice zarówno w aspekcie profilaktycznym jak i terapeutycznym. Do współpracy zaprosiliśmy renomowanych specjalistów w swojej dziedzinie.

W październiku ruszyła Radosna Akademia Musicalowa, której głównym założeniem jest nauka dzieci tańca połączona z elementami musicalowymi. Nasze przedszkolaki mogą rownież liczyć na kolejny rok ciekawych zajeć z języka angielskiego prowadzone przez wykwalifikowanego lektora metodą Helen Doron.

Bierzemy udział w projekcie mazowieckiej jednostki pt. „Małe kroczki w wielki świat.